סיטי פלוס - City Plus | התחדשות עירונית | מוסיפים יוקרה לעיר

מוסיפים יוקרה לעיר

נעים להכיר, אנחנו סיטי פלוס

חברתנו היא מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית בארץ.

את הניסיון העשיר שלנו בתחום הבנייה וחידוש המבנים הבאנו איתנו לעולם ההתחדשות העירונית והקמנו בשנת 2008 את חברת סיטי פלוס. אנו מתמחים בשדרוג מבנים במיקומים נבחרים במרכזי ערים – בעיקר בערים הגדולות תל-אביב וירושלים.

מטרתנו היא להכניס את חווית המגורים היוקרתית פנימה אל תוך השכונות הוותיקות במרכזי הערים. אנו מאפשרים ללקוחותינו – בעלי הדירות הוותיקות ליהנות מחוויית מגורים ברמה גבוהה לצד כל ההנאות שנלוות למגורים בסמוך ללב המטרופולין.

בזכות הידע המקצועי והניסיון שלנו – אנו יודעים לזהות את הפוטנציאל הקיים במבנים ותיקים ומוציאים לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית שמוסיפים ערך אמיתי לבניין ולסביבה.

תמונה של פרוייקט תמ"א 38 ע"י סיטי פלוס - City Plus התחדשות עירונית

הלקוחות של סיטי פלוס

קהל הלקוחות שלנו יודע מה הוא רוצה, הוא לא מתפשר על איכות, על שירות ועל יוקרה.

הלקוחות המרוצים של סיטי פלוס הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו.

אנו מובילים את לקוחותינו יד ביד לאורך כל שלבי הפרויקט, החל מתהליך גיבוש ההסכמות עם בעלי הקרקע, דרך תכנון דקדקני וביצוע איכותי, ועד האכלוס והבדק. כל תהליך העבודה שלנו מבוצע בהקפדה על לוחות זמנים והשלמת העבודות על פי התכנון וברמה הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים בשקיפות ופועלים ביושר ובאמינות. אנו קשובים ללקוחות ולצורכיהם וזמינים תמיד לכל שאלה בכל שלב בתהליך, עד למסירה המוצלחת של הבניין המחודש.

סיטי פלוס מקפידה לנהל מספר מצומצם של פרויקטים איכותיים במקביל וכך אנו שומרים על יחס קרוב ואישי עם לקוחותינו.

מלווים אתכם משלב הרעיון ועד למסירת המפתחות


אנו מאמינים שניתן להפוך כל בניין ליצירת פאר אדריכלית אם רק מקפידים על תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד. את צוות העבודה בכל פרויקט אנו בוחרים בקפידה – סיטי פלוס עובדת עם המתכננים והיועצים המובילים בתחום בניית היוקרה למגורים, כאשר על כל תזמורת העשייה הזו – אנו מנצחים.

בתוכניות האדריכליות שלנו תמצאו פרוגרמה תכנונית מקצועית עם דגש על חללים מוארים, גמישות עיצובית ושילוב חומרים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר.

הצלחה מבחינתנו היא כאשר לקוחותינו מתאהבים בבית החדש שלהם – כאשר הם מרגישים שקיבלו תמורה מלאה והוגנת ועברו יחד איתנו תהליך מקצועי שקוף ויעיל.
הבניינים היפהפיים והדיירים שגרים בהם הם השגרירים הטובים ביותר שלנו כמובילים בתחום ההתחדשות העירונית.

תמונה של פרוייקט תמ"א 38 ע"י סיטי פלוס - City Plus התחדשות עירונית

לקוחות סיטי פלוס מספרים

דילוג לתוכן